Trening pokazowy: Początek przygotowań do sezonu 2015/2016

all stars vs skk

Wakacje za nami, czas więc zabrać się ostro do pracy. Koszykarki Polonii Warszawa serdecznie zapraszają wszystkich kibiców na pierwszy w nowym sezonie trening, którym rozpoczną przygotowania do rozgrywek.

Po pechowym (Polonistki mimo zajęcia miejsca spadkowego miały na koncie tyle samo punktów co 3 inne drużyny) opuszczeniu szeregów 1. Ligi, nasze dziewczyny za cel stawiają sobie jak najszybszy powrót na zaplecze Ekstraklasy. Z zespołem rozstały się m. in. Natalia Małaszewska (urlop macierzyński) i Monika Maj (od nowego sezonu Łódzki KS), ale większość zawodniczek stanowiących o sile zespołu zostaje przy Konwiktorskiej. Pojawią się też nowe twarze. O nowościach w nadchodzącym sezonie będziemy informować na bieżąco, więc jeśli nie dodaliście jeszcze witryny www.skkpolonia.pl i naszego profilu na facebooku do “ulubionych” w swojej przeglądarce, to zróbcie to jak najszybciej!

Trening rozpoczynający okres przygotowań do nowego sezonu odbędzie się w środę, 2 września o godzinie 17:30 w Hali “Koło” przy ulicy Obozowej 60 w Warszawie.

Przybywajcie tłumnie, czekamy na Was!